Upratovacia spoločnosť

Profesionálne upratovacie a čistiace práce – Považská Bystrica – pravideľné upratovanie v bytových aj nebytových domoch. Tepovacie služby za primerané ceny.

penima pb

Náš obchodný zástupca si s Vami dohodne stretnutie a dohodne sa na konkrétnych požiadavkách, na základe ktorých vieme vypracovať  konkrétnu cenovú ponuku. Sme upratovacia firma s dlhoročnou skúsenosťou a odborným tímom profesionálnych upratovačov, ktorí poskytujú komplexné služby čistenia a údržby vo verejných a súkromných priestoroch.

Naše služby

V panelákových domoch poskytujeme nasledovné služby: zametanie a umývanie schodov, podláh a výťahov, zametanie a umývanie pivníc, umývanie predného a zadného vstupu s výplňou, umývanie všetkých okien, utieranie prachu z poštových schránok, umývanie zábradlí, zametanie pred a za vchodom, zametanie a zber papierov a odpadu v okolí, odhŕňanie snehu pred a za vchodom, odstraňovanie nálepiek a mnoho iného.

penima upratovanie

Starostlivosť o spoločné priestory

Špecializujeme sa na starostlivosť a údržbu spoločných priestorov v bytových a komerčných budovách, zabezpečujúc čistotu a hygienu vo vchodoch, schodiskách, výťahoch a ďalších spoločných oblastiach.

penima umyvanie povazska bystrica
Flexibilné riešenia pre vaše potreby

Sme tu pre vaše potreby čistenia a údržby s flexibilnými plánmi, prispôsobenými presne vašim požiadavkám a harmonogramu. Naši zamestnanci sú vyškolení tak, aby zabezpečili rýchle a efektívne služby v prospech našich zákazníkov.

penima cistenie
Účinné čistenie a dezinfekcia

Naša firma ponúka špičkové služby čistenia a dezinfekcie, zahŕňajúce použitie ekologických čistiacich prostriedkov a moderných techník, ktoré zabezpečujú dokonalú hygienu a čistotu vo verejných priestoroch.

upratovanie penima
Dôraz na kvalitu a spoľahlivosť

Sme hrdí na našu dôslednosť, kvalitu a spoľahlivosť, čo nás robí preferovanou voľbou pre správu nehnuteľností a obyvateľov, ktorí očakávajú bezchybné a bezpečné prostredie vo svojich spoločných priestoroch.

Penima upratovacia čata

Upratovanie spoločných priestorov v bytových a nebytových priestoroch

upratovacia cata

Profesionálna upratovacia firma

 Upratovacia firma s dlhoročnou skúsenosťou a odborným tímom profesionálnych upratovačov, ktorí poskytujú komplexné služby čistenia a údržby vo verejných a súkromných priestoroch.

upratovacia spolocnost
upratovacia cata
upratovacia cata
upratovacia cata
upratovacia cata
upratovacia cata